«Правила поведінки на дорозі» від «Київпастрансу»

«Київпастранс» розпочинає масштабну серію курсів для школярів

Уже вчора на території Дарницького трамвайного депо відбулася перша освітня акція для учнів школи №246. Школярам не тільки нагадали правила дорожнього руху, а й розповіли історію зародження і розвитку громадського транспорту в Києві.

Масштабна освітня екскурсія вражає своєю просторістю і дійсно цікавими заходами. Школярам показали макети найперших трамваїв, запущених в Києві. Продемонстрували діараму «Володимирська гірка», де вперше в Східній Європі був запущений електричний трамвай. Також кожен школяр зміг відчути себе водієм трамвая, посидівши на його місці.

Водії-наставники КП «Київпастранс» розповіли про найпоширеніші порушення, які допускають діти на дорозі, а потім про те, до чого такі порушення можуть призвести.

«Ми вже плануємо наступні на території наших структурних підрозділів як на правому, так і на лівому березі», – розповів генеральний директор КП «Київпастрансу» Дмитро Левченко.

* Для участі в екскурсіях необхідно написати в особисті повідомлення на сторінку «Київпастранс» в соціальній мережі Facebook.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також