На станції метро «Святошин» з’являться тактильні смуги

Спеціальні смуги, що допомагають орієнтуватися людям з вадами зору, з’являться на станції столичного метрополітену «Святошин» після закінчення капітального ремонту.

Він триватиме до кінця поточного року. Також оновлена станція матиме нові пристрої телеспостереження, гучномовного оповіщення, пожежної та охоронної сигналізації. Там буде зроблена гідроізоляція та замінене  гранітне покриття сходових маршів на виходах із підземного переходу. Капремонт «Святошина» також передбачає нове архітектурне оздоблення вестибюлів і платформ, та повну заміну всіх комунікацій, у тому числі,    електрообладнання, електричних  кабелів, сантехнічного обладнання, системи часофікації.

Територія навколо станції також буде облаштована. Крім того, на «Святошині» впроваджується пілотний проект з улаштування ліфтів. Попередньо планувалося, що ремонт станції буде завершено наприкінці вересня, утім через складність робіт підряднику знадобилося більше часу на їх виконання.  Нова дата закінчення ремонту – 31 грудня 2018 року.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також