Окружний адмінсуд Києва відклав засідання за позовом про ліквідацію УПЦ КП

Днями окружний адмінсуд столиці відклав до 26 листопада підготовче засідання у рамках позову про оскарження ліквідації Київського Патріархату Української православної церкви як юридичної особи.

Відомо. що таке рішення прийняла суддя Тетяна Шейко, адже у ході засідання були виявлені невирішені суперечки. Зокрема, сторони на засіданні сперечалися з приводу того, хто має виступати у ролі представника УПЦ КП (позивача) на суді.

У рішенні йшлося про те, що представник Філарета не має юридичного права подавати позов від імені УПЦ КП, адже сам Філарет вже не представляє організацію. Наразі відомо, що УПЦ КП знаходиться у стадії ліквідації, тож саме зараз її представником має бути керівник ліквідаційної комісії Олег Яременко.

Натомість представниця Філарета Неоніла Ткаченко зробила у суді заяву, що рішення про ліквідацію УПЦ КП мав підписувати саме Філарет, але, як відомо, він цього не робив. Разом з тим, представники ліквідатора наполягали на тому, що це питання стосується розгляду справи по суті, а цей етап поки не настав.

Суддя відклала засідання та попросила обидві сторони якнайшвидше написати свої пояснення та передати до суду.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про обіцянку президента України взяти під особистий контроль ситуацію із забудовою Протасового Яру у столиці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також