Відрадний з Чоколівкою пропонують з’єднати мостом

У мерію звернулися з ініціативою побудувати міст через залізничні колії між вулицями Героїв Севастополя і Смілянською

Відповідна петиція зареєстрована на сайті Київської міської ради.

«Чоколівка має фактично лише один виїзд в бік центру міста (вул. Ушинського) і два виїзди в сторону Автовокзалу (вул. Донецька, вул. Соціалістична). Ці виїзди фактично односмугові. В години пік і не тільки машини мешканців району і транзитні автомобілі скупчуються у великій кількості у районі радіоринку на вул. Ушинського і біля виїзду на Севастопольській площі з вул. Донецької, і треба витратити 30-40 хвилин, щоб виїхати з Чоколовки в сторону центру», – наголошується в петиції.

Автор звернення також вказує, що на цих виїздах часто трапляються аварії, які повністю перекривають одну смугу для виїзду, що викликає транспортні колапси.

«Є дуже проблематичним є виїхати з вул. Донецької і Соціалістичної в сторону Повітрофлотського мосту, оскільки складно розгортатися на Севастопольській площі. Тому дуже важливо зробити додатковий виїзд з Чоколовки через Відрадний і до швидкісного трамваю на вул. Борщагівській. Оптимальним є варіант моста між вулицями Смілянською та Героїв Севастополя», – впевнений автор петиції.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також