Нардеп Дубінський подав до суду на очільника Київщини й отримав зустрічний позов

Скандальний нардеп від «Слуги народу» Олександр Дубінський звинуватив очільника Київської ОДА Михайла бно-Айріяна в незаконному збагаченні. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Думаю, коли поки ще губернатор Київської області супроводжував свою заяву про відставку пафосними рядками про «бажанні померти стоячи» – він уже знав про відкриту проти нього кримінальну справу. ДБР розслідує, як бно-Айріян у змові з облрадою обікрав онкохворих області, сприяючи покупці для них лінійного прискорювача вдвічі дорожче реальної ціни. Вкрав, як ви розумієте, не стільки гроші. Шанс вижити», – написав він.

В цей же день очільник Київщини подав судовий позов проти Дубінського, про що також повідомив на власній сторінці в Facebook.

«Сьогодні Олександр Дубінський вкотре зробив невдалу спробу здійснити інформаційний тиск на мене. І розказав усім про справу, яку почало розслідувати ДБР проти мене. Його пост випадковим чином співпав з моєю позовною заявою про захист честі та достоїнства, яку я подав на нього сьогодні зранку до Печерського районного суду. І, звичайно, з поверненням Президента до України», – написав він.

Бно-Айріян вимагає від Дубінського конкретики щодо викладених проти нього фактів:

«Поліграф не пропонувать – після фарсу, який ми бачили на всю країну з закоченими очима, просто прийдіть до суду та покажіть факти».

Фото: zik.ua, ua.news

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що Михайло бно-Айріян подав у відставку з посади голови Київської ОДА.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Имярек

    Дубинский почему-то вызывает у меня больше доверия…

Залиште коментар

Читайте також