На Подолі відкрили гуртожиток для хлопчиків-сиріт

Гуртожиток у Подільському районі розраховано на 30 хлопців-сиріт та тих юнаків, що позбавлені батьківського піклування. Вони зможуть жити там починаючи з 15 років. 

Про відкриття повідомили у прес-службі КМДА.

«Це перший такий комунальний соціальний гуртожиток для юнаків, які зможуть тут проживати з 15 років. Це як раз той період, коли вони можуть вступати до професійно-технічних навчальних закладів та набувати важливих життєвих та побутових навичок. Завдання таких гуртожитків полягає у адаптації дитини до дорослого життя, життя у суспільстві. Важливо навчити кожного юнака елементарним речам: розпоряджатися грошима, доглядати за собою, готувати, прати тощо», – розповіла Марина Хонда.

У соціальному гуртожитку створили всі необхідні умови для лагідного переходу до дорослого життя. Кімнати не на одного, а на трьох-чотирьох хлопців, сучасна кухня з побутовою технікою, кімната для відпочинку – все це зробили за прикладом європейських проектів.

За офіційними даними, у соціальному гуртожитку в Подільському районі зможуть жити діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, віком від 15 до 18 років, а також особи з їх числа віком від 18 до 23 років.


Раніше «Столичний регіон» розповідав про кращі молодіжні проекти, які обрали в Українці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також