Маршал Геблевіч нагородив героя-киянина

Маршал Західно-Поморського воєводства Польщі Ольгерд Геблевіч не лише вручив українському водію Андрію Сироватському диплом за мужність, але й клопотатиме перед президентом Анджеєм Дудою про надання йому польського громадянства.

Під час урочистого вручення диплому пан Андрій згадав подробиці аварії 9 червня.

Цього дня він їхав на роботу до Норвегії. На трасі А6 побачив дим, зупинився і вийшов, щоб побачити, що сталося.

«Я взяв вогнегасник і пішов до машини, – розповідає Андрій. – Там були дві жінки і двоє дітей. Жінки мали пристебнуті ремені безпеки, тому було важче, але їм вдалося вийти через вікно. Я не думав про те, що роблю. Просто рятував людей, тому що так було треба. На щастя, я був не сам, хтось ще намагався допомогти. На жаль, усіх врятувати не вдалося», – згадує Андрій.

Своїми спогадами поділилася і дружина Сироватського, яка також була присутньою під час вручення нагороди.

«Я розхвилювалася, бо чоловік не подзвонив, що він вже на трасі, як робив це зазвичай. Коли о 17.00 задзвонила сама, він сказав, що не може говорити, адже сталася серйозна аварія і людям потрібна допомога. Пізніше сам передзвонив. Тим часом дочка побачила, що сталося, в інтернеті. Так ми дізналися, що чоловік став героєм», – розповідає жінка.

За її словами, Андрій погано спить уночі, постійно прокручує деталі ДТП, докоряє собі за те, що врятував не всіх. Адже в аварії загинули діти, і, хоча пан Сироватській в цьому не винен, для нього це все одно шок.

Окрім нагороди дипломом за мужність, Маршал Ольгерд Геблевіч запропонував всій родині Андрія безкоштовне перебування у престижному SPA в Колобжезі. Крім того, пан Геблевіч заявив, що напише листа президенту Анджею Дуді з клопотанням про надання Андрію Сировацькому польського громадянства.

Сам Андрій не відчуває себе героєм, але його дружина дуже пишається ним.

«Тепер, коли я звертаюся до нього, кажу йому: мій герой», – каже жінка.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також