Мільйон за паркування у Києві: водії сплачують час на парковках через Приват24

За два місяці кількість користувачів сервісу сплати послуги паркування автомобілів смартфоном через Privat24 у Києві зросла в п’ять разів.

Платити готівкою паркувальнику незручно та довго. Тому мобільний телефон, який завжди під рукою, стане прекрасним рішенням для оплати.

«Безконтактна оплата парковки з Privat24 триває кілька секунд, і для цього навіть не треба виходити з авто, – пояснює Євген Васильцов, керівник напрямку по роботі з торговельними підприємствами ПриватБанку. – За останні два місяці кількість клієнтів, які оплатили паркування в Києві через Privat24, зросла в п’ять разів! У травні кияни сплатили паркування в Privat24 на загальну суму 197 000 гривень, а вже в липні оборот виріс до майже мільйона гривень».

Для залучення нових користувачів ПриватБанк також оголосив місяць безкоштовного паркування у Києві. За умовами акції клієнти, які оформлять в серпні електронний поліс ОСАГО (автоцивілка) в мобільному додатку Privat24 картою Visa ПриватБанку, отримають місяць безкоштовного паркування в додатку Privat24 для автомобіля, номер якого був вказаний в полісі.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про появу на вулицях столиці найдорожого у світі автомобіля.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також