Безробітних у Києві за рік стало на 60% більше

 

Загальна кількість зареєстрованих безробітних у Києві зросла на 60% порівняно з аналогічним періодом минулого року і становить понад 13,5 тис. осіб, заявив директор Київського міського центру зайнятості (КМЦЗ) Віктор Білич.

Загальна кількість безробітних, зареєстрованих нині (у Києві – СР) становить понад 13,5 тис. осіб. Це на 60% більше ніж за аналогічний період 2019 року, – зазначив Білич на брифінгу.

За словами директора міського центру зайнятості, найбільшими категоріями серед безробітних у столиці на сьогодні є: 22% – колишні працівники у сфері торгівлі, 13% – колишні працівники сфери держуправління, 11% – колишні працівники фінансової та страхової сфери, 9% – співробітники підприємств переробної промисловості.

Порівняно з попереднім роком кількість колишніх працівників сфери тимчасового розміщення та організації харчування зросла майже втричі, будівельної галузі – майже вдвічі, сфери послуг – у 1,9 раза, адміністративна діяльність, торгівля та сфери розваг і відпочинку – у 1,7 раза, підприємства переробної промисловості, транспорту, держуправління на цей період у півтора раза перевищують показники минулого року, підкреслив директор КМЦЗ.

Він зазначив, що з січня місяця київські роботодавці розмістили майже 8 тисяч вакансій, що на 34% менше ніж у 2019 році.

На одну вакансію в Києві сьогодні претендують у середньому дві людини, якщо брати так званий метод співвідношення. Як правило, у Києві більше ніж один до одного в попередні періоди не було, – говорить керівник КМЦЗ.

Найбільша конкуренція за отримання вакансії спостерігається у сфері управління – тут на одне місце претендують одразу 18 безробітних. Найменша кількість претендентів на посади кваліфікованих працівників з інструментом, представників найпростіших професій та осіб без професій.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що в Києві не рекомендують виходити на вулицю через пожежі в Чорнобилі.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також