Служба зайнятості запустила онлайн-платформу з профорієнтації

З її допомогою користувачі можуть пройти різні тести і отримати послуги з профорієнтації, не відвідуючи центр зайнятості

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Київської міськдержадміністрації (КМДА). Як повідомляється, користувачам онлайн-платформи пропонують пройти тестування Soft Skills. Зокрема, тест на тайм-менеджемент, комунікабельність, вміння працювати в команді, стресостійкість тощо.

Для проходження тесту потрібно зареєструватися, а потім кожен зареєстрований має змогу отримати консультативні послуги з профорієнтації в дистанційному форматі. Тобто для цього не треба приходити до центру зайнятості.

Крім того, в цьому році служба зайнятості планує почати безкоштовну професійну діагностику старшокласників столичних шкіл, що допоможе визначити здібності і вибрати ту професію, до якої є найбільша схильність. Відповідну програму проводитимуть центри зайнятості.

Як зазначив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич, сьогодні серед зареєстрованих безробітних 88% осіб мають вищу освіту, але на ринку є нестача робочих професій.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також