Мер Києва звинуватив очільника Офісу Президента Андрія Богдана в самоправстві

Міський голова Києва Віталій Кличко просить Національну поліцію відкрити кримінальне провадження щодо «самоправства» голови Офісу Президента (ОП) Андрія Богдана. Про це пише Інтернет-видання «Радіо Свобода», в розпорядженні якого опинилася заява Кличка до правоохоронців.

Мер Києва вважає, що Андрій Богдан вчинив кримінальне правопорушення, коли звернувся до Кабінету міністрів з листом щодо його звільнення. На думку Кличка, такі дії не належать до посадових обов’язків голови ОП.

«З урахуванням того, що керівник Офісу Президента України не наділений повноваженням щодо ініціювання звільнення голови КМДА, однак, вчинив дії, направлені на усунення Кличка В. В. з посади голови КМДА, що свідчить про здійснення Богданом А. Й. самовільного та всупереч установленого порядку вчинення дій щодо звільнення Кличка В. В. із займаної посади», – говориться в заяві.

У зв’язку з цим Кличко просить розпочати розслідування «незаконних дій» Богдана.

Також очільник Києва підкреслює в документі, що однією з підстав внесення урядом України подання щодо його звільнення з посади голови КМДА є «закінчення строку повноважень президента».

«З урахувань того, що головою КМДА може бути лише Київський міський голова, який обирається на виборах до місцевого самоврядування, тобто згідно з установленим порядком, головою КМДА назначається особа, яка обрана міським головою, а спонукання до звільнення голови з посади всупереч визначеним нормам є кримінальним правопорушенням», – наголошує Кличко.

Андрій Богдан на звернення мера Києва до Нацполіції поки не відреагував.

Фото: radiosvoboda.org

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що НАБУ відкрило справу на мера Києва Віталія Кличка.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також