Кличко пройшовся новими сходами «київського Монмартру» (ВІДЕО)

У Києві відкрили нові сходи від Андріївської церкви до Алеї художників і парку «Володимирська гірка». Про це повідомив міський голова Києва на сторінці «Кличко – мер» в Facebook.

«Наш київський Монмартр стає ще красивішим і зручнішим! Сьогодні ми відкрили нові сходи від Андріївської церкви до Алеї художників і парку «Володимирська гірка». Ця гарна локація стала частиною великого туристичного маршруту в історичному центрі столиці», – написав він.

Нові сходи – це збірна залізобетонна конструкція з дерев’яними сходинками, яка ввечері підсвічується LED підсвітками, вмонтованими навіть в перила. За таким же принципом зведені сходи від Пейзажної алеї до урочище Кожум’яки, їх відкрили в Києві минулого року.

«Нову локацію місто створило у співпраці і за підтримки меценатів – компанії Dragon Capital. Я вдячний небайдужим бізнесменам, які люблять Київ і долучаються до втілення змін у ньому», – написав Кличко.

.

Друзі! Наш київський Монмартр стає ще красивішим і зручнішим! Сьогодні ми відкрили нові сходи від Андріївської церкви до Алеї художників і парку "Володимирська гірка". Ця гарна локація стала частиною великого туристичного маршруту в історичному центрі столиці. Ще декілька років тут були чагарники, а сьогодні – туристичний маршрут, що вже вподобали кияни та гості нашого міста. Нові сходи зведені за тим же принципом, що і сходи, які відкрили минулого року від Пейзажної Алеї в урочище Кожум’яки. – Це збірна залізобетонна конструкція з дерев’яними сходинками.Ввечері вони будуть гарно підсвітлені. LED підсвітка вмонтована навіть в перила.Нову локацію місто створило у співпраці і за підтримки меценатів – компанії Dragon Capital. Я вдячний небайдужим бізнесменам, які люблять Київ і долучаються до втілення змін у ньому.

Опубліковано Віталієм Кличком Четвер, 5 вересня 2019 р.

Фото, відео: Facebook/Кличко – мер


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що кінотеатр «Зоряний» раптово збільшився на два поверхи.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також