Киян закликають активніше здавати кров під час свят

Київська влада звернулася до жителів столиці з закликом здавати кров під час новорічних і різдвяних свят

Це пов’язано з тим, що під час свят зменшується кількість донорів, а потреба в крові залишається. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Київської міськдержадміністрації (КМДА).

За статистикою, у світкові дні збільшується кількість аварій та ДТП, також зустрічаються акушерські кровотечі та інші медичні випадки, коли кров донорів може стати спасінням. Натомість кількість донорів зменшується, адже люди святкують, їдуть у інші міста України та за її кордони.

«Тому просимо кожного небайдужого прийти до Київського міського центру крові, і, витративши півгодини свого часу, подарувати комусь шанс на порятунок і одужання», – зазначила директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург.

Як повідомляється, здати донорську кров в столиці можна з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 14:00 за адресами:

  • вул. Пимоненка, 8;
  • вул. Берлінського, 12.

Важлива інформація: при собі необхідно мати паспорт. За 48 годин до здачі крові слід утриматися від вживання алкоголю і жирної їжі.

Кожного донора безкоштовно обстежують на гепатит В, гепатит С, сифіліс, ВІЛ-інфекцію та виплачують компенсацію за харчування в розмірі 73 гривень.

У новорічно-святковий період Київський міський центр крові буде працювати в суботу 29 грудня і буде вихідним 24-25 грудня, 31 грудня, 1 і 7 січня.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також