Губернатор Київщини Чернишов затвердив потенційну Гатненську ОТГ

Київська облдержадміністрація видала позитивний висновок потенційної Гатненській ОТГ. Села Гатне, Віта-Поштова та Юрівка Києво-Святошинського району ведуть боротьбу за створення своєї сільської громади з початку 2019 року.

Про це стало відомо з розпорядження №647, яке підписав голова Київської ОДА Олексій Чернишов ще 18 листопада.

«Затвердити висновок Київської обласної державної адміністрації щодо відповідності Конституції і законам України проектів рішень Гатненської сільської ради та Віта-Поштової сільської ради Києво-Святошинського району “Про добровільне об’єднання територіальних громад”», – йдеться в документі.

Згідно з розпорядженням, КОДА затвердила висновки проектів рішень добровільного об’єднання тергромад села Гатне Гатненскої сільради і сіл Віта-Поштова та Юрівка Віто-Поштової сільради в Гатненську сільську ОТГ з Адмінцентром в селі Гатне.

Також у висновку зазначається, що Перспективним планом формування тергромад, затвердженим КМУ в 2015 році, створення Гатненської громади не було передбачено. Але облдержадміністрація все ж прийшла до висновку про відповідність Конституції і законам України запропонованих проектів рішень. У КОДА порахували, що після об’єднання якість і доступність послуг в цій громаді буде не нижче, ніж до об’єднання.

Як розповів у коментарі голова Гатненської сільради Броніслав Корицький, на позитивний висновок від КОДА громада очікувала більш ніж півроку.

«Разом з Віта-Поштовою ми вже затвердили на сесії свої остаточні рішення. Тепер повинні представити документи в ЦВК для призначення перших виборів. Але це вже будуть чергові вибори. Цього року об’єднатися ми не встигаємо. Гатненська громада повинна бути передбачена і в перспективному плані, тому ми позитивно налаштовані і думаємо, що далі процес повинен проходити без проблем, відповідно до процедури і закону».

Раніше «Столичний регіон» писав про новий кабінет для прийому маломобільного населення у столичній мерії.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також