Очільник КОДА Чернишов призначив ще одного заступника

 

Голова КОДА Олексій Чернишов призначив своїм заступником Олега Миколайовича Торкунова.

Про це повідомляє сайт Київської обласної державної адміністрації. Кандидатуру Торкунова на посаду заступника голови КОДА погодили в Офісі президента та Кабміні. Останнє місце роботи Олега Торкунова –  Державна кримінально-виконавча служба України, зокрема, на посаді заступника начальника Адміністрації з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Довідка: Торкунов Олег Миколайович народився 27 серпня 1963 року в м. Рівне, має дві вищі освіти. Загальний стаж роботи Олега Торкунова становить 39 років, 20 з яких – на державній службі, яку розпочав у 1993 році з посади провідного спеціаліста сектору контролю секретаріату Рівненської обласної державної адміністрації. У Рівненській ОДА пропрацював до 1998 року.

Протягом двох років Олег Торкунов працював заступником голови представництва Ліцензійної палати в Рівненській області. Пізніше обійняв посаду заступника голови представництва в Рівненській області Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

У 2006 році був начальником управління економіки Рівненського міськвиконкому. Згодом обіймав посади заступника керівника адміністративно-управлінського апарату філії банку «Фінанси та Кредит» ТОВ у Рівненській області та заступника начальника регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській області.

З 2006 до 2010 року Олег Торкунов працював заступником голови Рівненської ОДА.

У 2015 році розпочав роботу в Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, де пропрацював до 2017 року.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у голови КОДА Чернишова з’явився новий заступник.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також