Ірма Вітовська про «Квартал 95»: «Не можна стояти на місці, потрібно постійно розвиватися»

Відома українська актриса Ірма Вітовська розповіла про своє ставлення до коміків. На її думку, ця професія потребує постійної роботи над собою та розвитку.

Рівень гумору студії «Квартал 95», на думку Вітовської, занизький у порівнянні з іншими колективами.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Актриса дала велике інтерв’ю виданню «УП». Зокрема вона розповіла, що колись, ще на початку, коли «Квартал 95» тільки-но робив свої перші кроки, вона дивилася їхні концерти. Але згодом вони стали нецікавими.

На прикладі Comedy Club та Харламова, на думку Вітовської, видно, що за 15 років це шоу змінилося, воно є сучасним, а гумор стає дедалі професійнішим. Натомість «Квартал 95» застряг у минулому, тому його аудиторія зараз складається з тих, хто не є інтелектуалами.

Коміки, як всі інші представники акторської професії, повинні вчитися, ходити на курси, дивитися багато робіт конкурентів. Тільки так можна розвиватися та бути цікавими глядачам.

«Треба міняти свій досвід, піти від тої шароварщини, примітиву. Іншими словами, потрібно постійно рости. У нас глядач зараз такий, що його потрібно постійно тягнути нагору. Ні, я не проти розважальних шоу. Але те, що зараз показує «Квартал», я вже сто разів бачила. Тож, не цікаво, ні», – додала вона.

Раніше «Столичний регіон» писав про подробиці Національного відбору на Євробачення-2020 від однієї з учасниць.

Культурні новини української столиці. Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також