Нікіта Добринін з Дашею Квітковою сховались від столичної зими (ФОТО)

Відомий радіоведучий влаштував коханій сюрприз та забрав її від київських морозів.

Нікіта Добринін – український ведучий та головний герой шоу «Холостяк», що закохав у себе тисячі дівчат та в фіналі вибрав лише одну. Даша Квіткова стала саме тією дівчиною, на чий палець Добринін одягнув перстень.

На відміну від попередніх учасників шоу, пара Нікіти та Даші не розсталась, а навпаки перейшли на новий рівень стосунків – життя разом.

В час, коли в столиці випав перший сніг, а стовпчик термометра опустився нижче нуля, колишній парубок вирішив забрати свою кохану та наповнити стосунки яскравим, теплим сонцем.

instagram.com/nikitadobrynin

У своєму Instagram Нікіта виставив фото, де вони разом з Квітковою ніжаться біля басейну в Туреччині. Під постом ведучий запитав у підписників, що б вони обрали: літо і +30 чи зиму і -10. Серед коментаторів, відповіла і Даша: «+30», на що Добринін з гумором відповів: «вже». Одразу помітно, що пара дійсно закохана, він здійснює її бажання, а вона його надихає.

instagram.com/nikitadobrynin

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, що Дмитро Комаров залишив експедицію та повернувся заради коханої дружини до Києва (ФОТО).

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також