Виконком Яготинської міськради пропонує підвищити вартість проїзду

Засідання виконавчого комітету міської ради відбулось у місті Яготин (Київська область).

Одне з основних питань, що розглядалося на засіданні виконкому – виконання заходів з підготовки комунальних підприємств в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. Присутні заслухали звіти керівників комунальних підприємств про вжиті заходи.

Було також розглянуто проект рішення про встановлення тарифу на проїзд у міських автобусних маршрутах загального користування у м. Яготин. До Яготинської міської ради звернулись суб’єкти господарювання, які здійснюють перевезення на міських автобусних маршрутах загального користування з питанням щодо підвищення тарифу на проїзд у міських автобусних маршрутах загального користування у м. Яготин, мотивуючи це підвищенням мінімальної зарплати та рівня цін на паливно-мастильні матеріали, запчастини тощо. Під час обговорення були внесені пропозиції тарифів на проїзд в міських автобусних маршрутах – від 5 грн. до 8 грн.

З метою уникнення скорочення частоти рейсів транспортних засобів на міських автобусних маршрутах загального користування та повної зупинки руху громадського транспорту у м. Яготин, виконавчий комітет Яготинської міської ради встановив тариф на проїзд у міських автобусних маршрутах загального користування у м. Яготин в розмірі 6 грн. з пасажира за разове перевезення. Дане рішення набере чинності через 10 днів з моменту його оприлюднення в газеті «Яготин – місто моє».

Під час засідання члени виконкому також розглянули документи та прийняли рішення на підключення до міських водопровідних мереж; про встановлення дорожніх знаків; про затвердження кошторисної документації; про надання дозволу на виготовлення проектної документації; про уточнення та зміну поштових адрес; про перереєстрацію особи, яка перебуває на квартирному обліку; про надання дозволу ПрАТ «Київстар» на розташування телекомунікаційного обладнання; про визнання розміру пайової участі; про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 9 місяців 2018 року та надання матеріальної допомоги жителям міста.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також