«Все ж таки вони разом!»: Дан Балан та Тіна Кароль на M1 Music Awards ( ВІДЕО)

Під час дуетного виступу на M1 Music Awards у Києві Дан Балан та Тіна Кароль були настільки ніжними, що прихильники повірили у щирість їх стосунків.

M1 Music Awards  – щорічна премія, що нагороджує гідних музичних виконавців, успішні хіти та загальний вклад у музичну індустрію України. Цьогоріч різноманіття номінантів просто вражало: «Время и Стекло», NK, MONATIK, Melovin, Тіна Кароль, Джамала та багато інших.

На церемонії також виступали запрошені гості, одними з таких виступів став спільний виступ Дан Балана з Тіною Кароль. Пара виконала пісню «Домой», якою вперше вразила глядачів на шоу «Танці з зірками», саме під час виступу вони розкрили свої романтичні стосунки та зачарували прихильників ніжністю.

YouTube

Цього разу їх виступ став ще інтимніше, Дан Балан ніжно обіймав Кароль за плечі, викликаючи у неї непідробну дитячу посмішку, турботливо гладив її по волоссю, вдихав її аромат. У фіналі виступу артисти настільки поринули у світ власних почуттів, що навіть лягли на сцену, не помічаючи нікого навкруги.

YouTube

Хоч пара досі не афішує свої стосунки та спростовує будь-які чутки, є емоції, які неможливо зіграти навіть професійним акторам.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, що «він не відчуває в ньому конкурента» – Тіна Кароль про ставлення сина до їх стосунків з Даном Баланом у Києві.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також