Екскомандир «Правого сектору» розповів про вбивць трирічного хлопчика в Києві (ВІДЕО)

Екскомандир «Правого сектору» Андрій Гергерт з позивним «Червень» прокоментував вбивство трирічного хлопчика в Києві. Відповідне відеозвернення він оприлюднив на власній сторінці в Facebook.

«Як батьку чотирьох дітей мені важко підібрати слова співчуття, які хоч на дещицю здатні зменшити горе загиблої дитини. Рве душу також цей факт, що все частіше хлопці, які пройшли горнило війни, стають страшною зброєю у чиїхось нелюдських ігрищах!» – написав він.

Андрій Гергерт про вбивство дитини у Києві

Жахливе звірство трапилось вчора в столиці, нашої країни!Як батька чотирьох дітей, мені важко підібрати слова співчуття, які хоч на дещицю здатні зменшити горе загиблої дитини.Рве душу також цей факт, що все частіше хлопці, які пройшли горнило війни, стають страшною зброєю у чиїхось нелюдських ігрищах!Andriy Gergert

Опубліковано Андрієм Гергертом Понеділок, 2 грудня 2019 р.

У коментарі виданню «Обозреватель» Гергерт підтвердив, що затримані у справі про замах на депутата Київської облради В’ячеслава Соболєва – Семенов і Лаврега – служили у 8–му окремому батальйоні «Аратта».

За його словами, Андрій «Тихий» Лаврега – «сміливий, відповідальний хлопець, один із найкращих снайперів на цій війні. Не по роках талановитий, розумний. Він був нагороджений державною нагородою з рук президента Порошенка».

Гергерт наголосив:

«Якщо вже й з ним це трапилося – почав стріляти в центрі міста, – то справи зовсім кепські. У мене зараз серце кров’ю обливається».

Іншого підозрюваного – уродженця Одещини Семенова – Гергерт особисто не пам’ятає.

Екскомандир «Правого сектору» впевнений, що відсутність офіційного статусу у ветеранів-добровольців, як і відсутність заходів з їхньої соціалізації може штовхати цих людей на злочини. 

«І це лише початок», – підкреслив він.

Зі свого боку, у Національно-Визвольному Русі «Правий сектор» відхрестилися від приналежності до них вбивць сина Соболєва. Про це йдеться в заяві НВР «Правий сектор» у Facebook.

«За повідомленнями деяких медіа підозрювані у цьому злочині нібито мають відношення до «Правого сектору», бо підпорядковувались заступнику командуючого УДА так званому комбату «Червню»(Андрію Гергерту). НВР ПС вкотре наголошує на тому, що Андрій Гергерт та його бійці не мають жодного відношення до Правого сектора», – говориться в повідомленні. 

Фото: glavred.info

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві затримали підозрюваних у вбивстві трирічного сина депутата облради В’ячеслава Соболєва.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також