«Вперше далі за поцілунки я дійшла в 24 роки» – київська співачка Ольга Цибульська про перший інтим

Яскрава співачка Ольга Цибульська в Instagram розповіла про те, що в 24 вперше стала жінкою та поділилась інтимними деталями тієї ночі в Києві.

Українська співачка Ольга Цибульська – одна з тих зірок, хто ретельно приховує своє особисте життя. Обличчя її чоловіка досі залишається таємницею для прихильників, а інтимним подробицям ніколи не було місця на її сторінці. Навіть ім’я сина Цибульська довгий час зберігала в таємниці. І якщо Нестора співачка все ж відкрила публіці то чоловік досі залишається інтригою.

instagram.com/cybulskaya

Нещодавно зірка в своєму Instagram поділилась настільки інтимною інформацією, що фоловери були приголомшені. Ольга Цибульська у одному з постів розповіла про свій перший інтим. 

instagram.com/cybulskaya

«Цей секрет знаємо тільки я і мій чоловік, але… вперше далі поцілунків я дійшла в 24 роки. Ця ніч і почуття були свідомими. Я ретельно готувалась…» – відверто написала співачка.

instagram.com/cybulskaya

В фіналі такого інтимного поста зірка розповіла про те, що саме цей досвід та аромат ночі надихнув її на створення власного парфуму body2body.

instagram.com/cybulskaya

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, що Дмитро Комаров залишив експедицію та повернувся заради коханої дружини до Києва (ФОТО)

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також