Радник Кличка Бахматов став блогером та розповів про надбудову на Майдані у Києві (ВІДЕО)

Максим Бахматов вирішив спробувати вести власний блог, адже є багато киян, які не читають новини, але полюбляють дивитися різні відео. Він розповідатиме про стан справ у столиці.

У першому випуску порадник столичного мера вирішив висвітлити резонансну надбудову у самому серці столиці. У ролику, який Бахматов проанонсував на своїй сторінці у фейсбуці, присутній притаманний йому гумор, а на додаток нецензурна лексика та анімація. Створення блогу радник мера пояснив тим, що хоче охопити якомога більшу активну аудиторію. Назва відеоблогу красномовна – «Радник».

Відео триває 11 хвилин, радник Кличка говорить російською. Окрім скандальної надбудови, за словами Бахматова, у столиці є ще приблизно 120 незаконних будівництв, та «це не проблема міст, а ознака слабкої держави».

Друзі.Не всім цікаво читати.Але багатьом цікаво дивитись.Вашій увазі пропоную відеоблог Радник.Перша серія. Про незаконні забудову. Що робить. Як. І тдТак званий FAQ

Опубліковано Максимом Бахматовим Четвер, 5 грудня 2019 р.

Раніше «Столичний регіон» писав про відкриття нової локації із ялинкою, ковзанкою та стріт-фудом. На урочистості приїхав Петро Порошенко.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також