Ірина Білик знову розлучається? Неочікувана поява з Дмитром Коляденком у Києві(ФОТО)

В Києві, на святкуванні популярного журналу Viva одружена співачка Ірина Білик з’явилась зі своїм колишнім коханим та давнім другом Дмитром Коляденком. Їх спільний вихід та образ наштовхнув фанатів на чергові думки про відновлення зіркового роману.

Ірина Білик та Дмитро Коляденко – одна з найскандальніших пар українського шоу-бізнесу, за якою 13 років тому слідкувала вся країна. Спочатку, шоумен довго завойовував красуню: робив пропозицію руки та серця в ефірі телепередачі, носив на руках, присв’ячував танець, однак, так і не зумів одягнути обручку.. Їх розставання в 2006 році було довгим та болючим, Дмитро п’ять років змушений був навіть відвідувати психолога.

Нещодавно, під час конкурсу Miss Blonde Ukraine-2019 шоумен знову встав на одне коліно та вшосте зробив пропозицію, тепер вже заміжній Ірині Білик. Ця подія не викликала б такого ажіотажу, якби на виході на червону доріжку Viva, пара не виглядала так гармонічно.

Артисти вдягнулись в екстравагантні образи, що сміливо доповнювали один одного. Ірина та Дмитро потішили фанатів червоно-чорними діловими образами з яскравими акцентами, у вигляді нестандартних капелюшків.

Lifestyle 24

Можливо, серце «крижаної леді» таки розтануло і вона вирішила дати колишнього коханому шанс? Поки залишається лише думати та спостерігати за розвитком їх стосунків.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, що Ілона Гвоздьова розкритикувала Володимира Остапчука та звинуватила в поразці на «Танці з зірками» в Києві

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також