Що буде на місті улюбленого кінотеатру: доля «Кінопанорами»

Стало відомо, що буде на місці «Кінопанорами»

Мільярдер, британсько-український бізнесмен пакистанського походження Мохаммад Захур розповів, що з’явиться на місці знаменитого столичного кінотеатру «Кінопанорама» на вулиці Шота Руставелі, який припинив свою роботу 1 жовтня. Власник групи компаній ISTIL Group планує знести 500-місцевий кінотеатр, побудований в 1958 році і ставший останнім часом улюбленим місцем для демонстрації артхаусних фільмів, а на його місці побудувати тризірковий готель.

Як розповів Захур, в готелі буде невелика оглядова кімната, так би мовити, з поваги до історії будівлі. Також він зазначив, що в закладі буде місце для проведення конференцій, а назва залишиться майже незмінним – «Панорама».

63-річний підприємець також зізнався, що з усіх сил намагається воскресити знаковий готельний проект, який вже коштував йому 90 мільйонів доларів з 2009 року. Це будівництво простоювало з 2012 року. За словами представників бізнесмена, заклад культури був нерентабельним, а співробітникам і глядачам було не комфортно, оскільки був потрібний капітальний ремонт.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також