«Агентство регіонального розвитку» Славутича зустрілось з авторами проектів

 

Відбулась зустріч між потенційними учасниками Громадського проекту “Бюджет участі-2018” та Офісу підтримки громадських ініціатив КП «Агентство регіонального розвитку»  м.Славутич (Київщина).

На початку заходу директор КП «Агентство регіонального розвитку» Арина Старовойтова акцентувала увагу на основних особливостях та відмінностях від 2017 року Міської цільової програми «Громадський бюджет участі міста Славутича на 2016-2020 роки» в новій редакції та ознайомила присутніх зі складом робочої групи з реалізації Бюджету участі.

В свою чергу, учасники заходу мали змогу поділитися проблемами у написанні проектних заявок у минулому році, складнощах їх подання, якісного проведення промоційної кампанії своїх проектів та пошуку голосів.  Спільно було прийнято рішення про необхідність проведення навчального тренінгу з написання творчої частини проектних заявок,  а надалі – ще одного навчального заходу з оформлення фінансової складової проекту. В цьому році також планується провести навчання для авторів у здійсненні промоційної кампанії та додаткові навчання для робочої групи з реалізації Бюджету участі. Новинкою цього року Громадського проекту м.Славутич має стати захід з попереднього захисту авторами ідей своїх проектів для громадськості та членів робочої групи з реалізації Бюджету участі, тим самим, збільшити кількість голосуючих серед містян.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також