Дідковський гостро відреагував на вислів Бахматова про платні, дорогі та болючі дороги в Києві

Сергій Дідковський – захисник історичної архітектури в Києві, висловив свою думку на сторінці у Facebook, щодо платного в’їзду в Центр автомобілів, запропонованого Максимом Бахматовим.

Новий радник мера Києва Володимира Кличка в великому інтерв’ю виданню biz.liga.net Максим Бахматов розповів, що через складнощі з транспортною розв’язкою в Центрі та постійними заторами, проїжджати туди для людей має бути платно, дорого та боляче. Тому, хто заможний – варто платити за проїзд, хто поспішає – їхати на метро та громадському транспорті, а бажаючим роздивитись усю архітектурну красу – прогулятись пішки.

Цю позицію не зміг оминути в своєму  Facebook Сергій Дідковський, що бореться за відновлення та збереження історичної пам’ятки Києва. Експерт зауважив, що підтримує позицію радника мера на 100 відсотків та навів приклади такої ж практики в Лондоні, Мілані та Стокгольмі. Також поділився особистим досвідом проживання в Центрі та неможливості доїхати навіть до свого дому на таксі. Дідковський підсумував, що столиці варто позбуватись своєї «центричності» та розвивати економічно інші більш віддалені куточки міста.

Під дописом Сергія далеко не кожен підписник підтримав таку ініціативу, наголосивши на тому, що автомобілі їм необхідні не для того, щоб їздити на метро.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, що у Києві на Подолі зупинились трамваї 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також