Дубінський наступний за Медведчуком в антирейтингу симпаній українців

Медведчук та Дубінський очолили антирейтинг симпатій українців. Найбільше українці не хочуть бачити народним депутатом одіозного проросійського політика, кума Путіна – Віктора Медведчука. На другому ж місці антирейтингу – журналіст олігархічного ЗМІ «1+1» – Олександр Дубінський.

Про це свідчать дані спільного дослідження «LIGA.net» та компанії «Semantrum». Дослідження проводилось в українському сегменті мережі ФБ і полягало в аналізі згадувань кандидатів в позитивному, нейтральному та негативному контексті.

З усіх публікацій, які стосувалися третього номеру парламентського списку «Опозиційної платформи – за життя» Віктора Медведчука – 82% негативні.

Про Олександра Дубінського від президентської партії «Слуга народу» у негативному контексті висловлюються 76% випадків. Друге місце антирейтингу – мажоритарника від «Слуги народу», журналіста «Гроші» Олександра Дубінського – навряд чи можна пояснити прив’язкою до політичної сили. Адже більшість кандидатиів від «Слуги народу», які ніколи не балотувались в парламент отримали, багато позитивних відгуків і позитивний рейтинг. Тож, Дубінський тут виняток. Очевидно зіграв роль власний антирейтинг журналіста у суспільстві, скандальність його репутації та прив»язка до одіозного олігарха Ігоря Коломойського.

До першої десятки увійшло одразу 9 членів Опоплатформи – Сергій Дунаєв, Тарас Козак, Нестор Шуфрич, Сергій Ларін, Василь Німченко, Вадім Столар, Сергій Льовочкін, Юрій Бойко. Це можна пояснити невисокою популярністю саме цієї політичної сили у користувачів соцмереж.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також