Телеканал «Київ» запустив проект, де кияни обговорюватимуть найболючіші проблеми

Нещодавно на телеканалі «Київ» стартувала нова гостросоціальна програма «Київрада». За основу її взятий дуже популярний телеформат CNN Тown Hall, який багато років виходить на американському телебаченні. По суті, це висвітлення діяльності депутатів у форматі реальних зустрічей з виборцями. Але якщо американський проект знімається сьогодні у красивих студіях ток-шоу, то телеканал «Київ» вирішив все робити в наших суворих реаліях — в ЖЕКах, бібліотеках та інших приміщеннях, які іноді можуть виглядати не дуже презентабельно.

Головне завдання та водночас проблема авторів проекту «Київрада» — знайти такого головного героя, депутата Київради, який може дати відповідь на конкретні питання мешканців району або навіть допомогти у їх вирішенні.

Цього разу під приціл телекамер та громади Татарки (Шевченківський район, виборчий округ № 114) потрапив скандально відомий позафракційний депутат Святослав Кутняк, який ще донедавна входив до ВО «Свобода» і якого часто можна помітити на всіляких акціях з протидії незаконному будівництву в Києві.

В програмі обговорювали таку нібито мізерну локальну проблему, як  пліснява на стінах квартир в одному з будинків на Татарці. Та на жаль, мешканці, які стикаються з подібною бідою, знають, як важко заставити ЖЕКи та керуючі компанії заставити виправити ситуацію. Адже в таких випадках потрібно проводити ремонтні роботи з зовнішньої сторони будівель. У випадку з будинком на вулиці Печенізька 1/7 до появи плісняви призвела розгерметизація швів конструкції.  Місцеві мешканці неодноразово зверталися зі скаргами. Та у відповідь отримали листа, з якого з’ясувалося, що в їх будинку нібито провела обстеження спеціальна комісія, якої за фактом ніхто з жителів не бачив. До речі, як зізнався С. Кутняк навіть на депутатські звернення до відповідальних осіб він отримує лише третину позитивних відповідей. Тож на мешканців  Печенізької  1/7 чекає ще довга боротьба.

Також програмі «Київрада»  обговорювали найболючішу проблему Татарки — скандальні забудови, що можуть призвести до знищення мікрорайону. Тут їх налічується щонайменше п`ять –  на вулицях Печенізька 11, Глибочицька 5, Отто Шмідта 26 Г та ін.  Цей мікрорайон унікальний тим, що розташований на пагорбі і давно вже щільно забудований. А будь-яке втручання призводить до проблем у всьому мікрорайоні. На думку депутата, деякі проблеми зі скандальними забудовами (не тільки на Татарці, а й в усьому місті) можна було б вирішити, не звинувачуючи в усіх гріхах попередню владу. Та нажаль, не поодинокі випадки, коли вже при цій київській владі чомусь були подовжені договори на оренду землі.

Дивіться програму «Київрада» по п’ятницях о 17:00.  Наступного разу знімальна команда вирушить до виборчого округу № 52, де разом з депутатом Київради Ярославом Горбуновим  розбиратиметься в проблемах Соцміста, Березняків та району Дарниці в цілому.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також