Чим здивує концерт групи «Океан Ельзи» у Києві на ВДНГ

У День міста на столичній локації ВДНГ один з найбільш популярних українських гуртів «Океан Ельзи» влаштує грандіозний концерт для киян та гостей столиці.

Продаж квитків вже відкрито, а охочих потрапити на феєричне шоу дуже багато. Фронтмен групи Святослав Вакарчук розповів, що цей концерт стане найунікальнішим в історії групи.

Для виступу група використовує сцену в форматі 360 ° та організовує величезну фан-зону по периметру. Про це  повідомляє лідер «Океану Ельзи» на офіційній сторінці в Facebook.

Спеціальний дах для сцени везуть з Європи. Світлове шоу спеціально для цього концерту розробляє литовський друг групи Арвідас. На території будуть 400 квадратних метрів екранів, чотири гектари фан-зони, десятки тисяч людей, а разом, як сказав Вакарчук, це буде стовідсотковий рок-н-рол.

Святослав Вакарчук поділився, що у «Океану Ельзи» було різне, але такого ще не було. Великий концерт групи буде називатися «Океан не мовчить». Ідея проведення масштабного заходу виникла у соліста групи.

«Океан не мовчить, то ж не мовчи і ти! Прийди та додай свій голос!», – звернувся до шанувальників Святослав Вакарчук.


«Столичний регіон» також розповідав про запрошення для поважних киян: у травні можна навчитися танцювати, позайматися йогою та зробити ще багато цікавого.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також