Віктор Чумак призначений головним військовим прокурором: Рябошапка узгодив кандидатуру з Зеленським

    -

Сьогодні, 11 вересня 2019 року, генеральний прокурор України Руслан Рябошапка після узгодження кандидатури президентом Володимиром Зеленським призначив Віктора Чумака заступником генерального прокурора – головним військовим прокурором.

Про це повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України. Зокрема, у повідомленні йдеться про те, що генеральний прокурор Руслан Рябошапка, керуючись статтею 9 Закону України “Про прокуратуру”, 11 вересня 2019 року підписав наказ про призначення Віктора Чумака заступником генерального прокурора – головним військовим прокурором.

Відзначається, що раніше, 10 вересня 2019 року, президент Володимир Зеленський підписав погодження кандидатури Віктора Чумака для призначення на цю посаду.

Довідка: Віктор Чумак навчався у КНУ, у 1995 році закінчив університет за спеціальністю «Правознавство». До 1999 року працював у Національній академії Державної прикордонної служби, а у 2000 р. очолив управління правового забезпечення Державного комітету у справах охорони державного кордону України. З 2004 до 2009 року працював експертом, директором програм політичного аналізу та безпеки, директором Міжнародного центру перспективних досліджень. З 2012 року займав посаду голови Комітету Верховної Ради з питань протидії запобігання корупції, а з 2014 року – заступника голови Комітету з питань запобігання та попередження корупції.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про ухвалений ВРУ закон про імпічмент.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також