«Ірпінська школа грантрайтінгу» розпочала роботу

За ініціативою Ірпінської агенції розвитку на Київщині розпочалось навчання у рамках проекту «Ірпінська школа грантрайтингу».

Цільова аудиторія проекту – активна молодь, представники місцевого бізнесу, громадських організацій, органів самоорганізації населення, місцевих засобів масової інформації та органу місцевого самоврядування.

IrpinGrantsSchool» проводиться з метою формування в учасників навчання навичок розробляти проектні пропозиції, шукати та залучати додаткове фінансування до громади, їх підприємницької діяльності та реалізації соціально-підприємницьких проектів, створення робочих місць з метою підвищення добробуту сімей та територіальної громади міста Ірпінь, Ірпінського регіону та країни в цілому.

Виявили бажання отримати можливість навчатись в Школі 75 активних мешканців регіону. У результаті конкурсного відбору 25 з них стали учасниками Школи і вже працюватимуть протягом трьох місяців з експертами міжнародного рівня в сфері грантрайтингу.

Перше заняття було з навчального модуля на тему «Фінансові інструменти підтримки бізнесу. Дотації ЄС та програми 2014-2020: Horyzon-2020, Cosme, Polska Wschodnia». Спікером зустрічі став Микола Смолінський, президент Фундації Central European Academy Studies and Certification (CEASC), фахівець з євроінтеграції, бізнес-тренер, експерт по роботі з європейськими дотаційними інструментами.

Під час зустрічі учасники навчання мали можливість дізнатися про фінансові інструменти підтримки бізнесу – дотації ЄС, програми 2014-2020, Horyzon-2020, Cosme, Polska Wschodni та інституції оточення та підтримки бізнесу на території ЄС.

Заняття планують проводити щотижня й залучати нових експертів у сфері грантрайтингу.

 

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також