Чи буде у Великій Димерці новий стадіон?

 

Великодимерська селищна рада за 647 тисяч гривень замовила будівництво спортмайданчика у підлеглого собі КП

До кінця року у селища Велика Димерка на Київщині може з’явитися новий спортивний майданчик зі штучним покриттям. Відповідний договір Великодимерська селищна рада підписала з підлеглим собі КП «Великодимерське», яке має виконати роботи за 647,4 тисяч гривень. Мабуть, в цьому КП дійсно працюють майстри на всі руки, адже крім будівництва, воно також займається підмітанням вулиць в селищі, перевезеннями, роздрібною торгівлею і навіть організацією поховань.

На сайті ProZorro опублікований тільки звіт про укладений договір, конкурс не проводився. Згідно з укладеною угодою, до кінця грудня 2018 року підрядник повинен виконати підготовчі роботи, влаштувати щебеневу основу для спортивного майданчика, огорожа (128 метрів погонних), покласти покриття зі штучної трави (924 кв. м.) та встановити футбольні (гандбольні) ворота.

Підрядник повинен гарантувати експлуатацію майданчика протягом 5 років після приймання її замовником.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, КП «Великодимерське» засновано 11 жовтня 2002 року Великодимерською же ж селищною радою. З 2016 року ним керує Микола Драний. Розмір статутного капіталу підприємства складає 2 млн гривень. Основний вид діяльності КП – системи подачі пари і кондиціонування повітря. Також в поле його діяльності входять електротехнічні та монтажні роботи, організація поховань та надання пов’язаних з ними послуг, роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах, вантажні та пасажирські перевезення тощо.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також