Ірпінь: комунальна власність стає приватною

В Ірпені активними темпами зносять об’єкти комунальної власності, а на їх місці будують офісу і багатоповерхівки

В Ірпені згідно з рішенням міськради та генплану міста планується знести об’єкти комунальної власності і на їх місцях побудувати офісний центр і багатоповерхівку.

Так, відомий мурал у вигляді книжкової полиці, створений на гаражах комунальної власності, вже став справжньою окрасою міста. Гаражі знаходяться за Ірпінською міськрадою. У квітні цього року було прийнято рішення про їх списання як непридатних до подальшої експлуатації. Як зазначає депутат Ірпінської міськради Богдан Мельничук, на місці гаражів планують збудувати офісні приміщення: як вважає депутат, таким чином перекладається комунальна власність в приватну.

Нажаль, це не поодинокий випадок списання місцевою владою комунального майна. Зокрема, на недавній сесії Ірпінської міськради було прийнято рішення про списання з балансу міста Ірпінського управління Державної міграційної служби («паспортний стіл»). А відповідно до генплану забудови міста на місці будови буде багатоповерхівка.

Місцеві жителі Ірпеня не в захваті від такої ініціативи, на їхню думку місто не розраховано на таку щільну забудову, а крім того, в ньому слабо розвинена інфраструктура. Місцеві жителі нагадують, що взагалі-то Ірпінь мав славу санаторно-курортного міста, і їм дуже хотілося б, щоб цей статус не губився. На жаль, із такою забудовою місто поступово його втрачає.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також