КМДА надала дозвіл на забудову 15 га Жукового острова

Влада Києва дозволила ЖБК «Совські ставки» будувати на 15 га острова Жуків житловий комплекс.

Як стало відомо, три перших ділянки були віддані кооперативу під забудову за рахунок природно-заповідного фонду – забудовник знищить лісову зону в 3,3 га. Після судового процесу, всупереч рішенню Господарського суду про скасування дозволу, містобудівний департамент КМДА проігнорував інстанцію, а потім віддав ще кілька ділянок загальною площею 15 га.

Як свідчить наказ Департаменту містобудування та архітектури КМДА від 13.08.2019 року, ЖБК «Совські ставки» видано містобудівні умови і обмеження для проектування будівництва і обслуговування житлового комплексу з об’єктами громадського призначення. Також проект передбачає облаштування лінійних об’єктів транспортної інфраструктури (вул. Лютнева, 58-А, 58-В, Голосіївський район).

Максимальна висота будівель на виділеній території може скласти 12 метрів, але остаточно висоту визначить проект. Департамент містобудування та архітектури визнає, що ділянки знаходяться в ландшафтно-охоронній зоні природно-заповідного фонду, де будівництво заборонено. Тому орган зробив припис про отримання забудовником укладення до проектної документації від органів охорони культурної спадщини.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про будинок на Печерську, що може зруйнуватися внаслідок нового будівництва.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також