У Броварах планують збудувати басейн під відкритим небом (фото)

На засідання чергової сесії Броварської міськради завітали представники відомої столичної школи плавання Сity Swim і запропонували депутатам за власний кошт збудувати в центральному парку “Перемоги”, поряд з приміщенням легкоатлетичного манежу, професійний спортивний басейн. Про це повідомляє “Громадський ревізор”.

Проєкт передбачає будівництво спортивного комплексу під відкритим небом. Для місця його розташування запропонували парк “Перемога”, поруч із новозбудованим міським стадіоном.

Це абсолютно нова сучасна технологія, яка не передбачає створення котловану та бетонування чаші басейну. Це буде збірно-розбірна конструкція, яка легко і швидко монтується. Так само легко її можна зібрати та перемістити в інше місце, при цьому не залишивши на місці розташування жодних руйнувань.

За проєктом вхідна група комплексу складається з прохідної, роздягалень, душових і санвузлів. На території будуть розташовані два басейни. Перший – професійний спортивний басейн на 8 доріжок, довжиною 25 метрів. Територія навколо басейну буде обладнана трибунами для глядачів на період змагань. Другий – для навчання плаванню дошкільнят. Він складатиметься з двох доріжок по 15 метрів.

На території спортивного об’єкта також пропонується створити окрему зону для силової підготовки спортсменів на базі CrossFit.

Подбали розробники проєкту і про батьків, які будуть очікувати на своїх дітей після тренування. Для них організована комфортна зона відпочинку з фуд-кортами.

Слід зазначити, що спортсмени зможуть тренуватись у басейні не лише влітку, а цілий рік, адже проєктом розроблено спеціальну повітряно-опорну конструкцію, яка здатна забезпечити необхідний мікроклімат у середині аква-зони.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що в Переяславі невдовзі з’явиться притулок для собак.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також