Ірпінські “муніципали” радять не вірити “диванним експертам” щодо заперечення їх повноважень

Ірпінська “Муніципальна варта” закликала місцевих жителів не довіряти “експертам” і “активістам”, які запевняють, що її інспектори не мають повноважень для впливу на порушників правил з благоустрою. Про це йдеться в повідомленні на сторінці комунального підприємства у фейсбуці.     

Згідно з рішенням, прийнятим 24.01.2017 р. виконавчим комітетом Ірпінської міської ради, працівники нашого підприємства мають повноваження на складання протоколів про адміністративні правопорушення за ст. 152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів). Більшість громадян розуміють, що всі ми живемо в одному місті, яке любимо, і також хочуть бачити його чистим, охайним та екологічно дружнім, тому дотримуються правил благоустрою Ірпеня. Але деякі мешканці, наслухавшись або начитавшись у фейсбуці диванних експертів чи “активістів” – провокаторів про відсутність повноважень у “Муніципальної варти”, починають порушувати благоустрій міста, ігнорують законні вимоги інспекторів, думаючи, що реального покарання за ці дії не буде. Потім радники “ховаються по кущах”, а людина, які прислухалась до подібних порад про те, що “працівники “Муніципальної варти” – ніхто, посилайте їх…” – залишається зі своєю проблемою наодинці. Адмінкомісії населених пунктів, куди направляються наші протоколи для розгляду, виносять штрафи, іноді навіть максимального розміру, – зазначається в повдомленні.

У “Мунварті” зауважили, що за 2019 рік працівники підприємства склали 466 адмінпротоколів про порушення правил благоустрою Ірпеня.

У випадку виявлення порушень правил благоустрою міста ви можете повідомити про це на цілодобову “гарячу лінію” за телефонами (073) 07-00-557 або (04597)60-400. Будь ласка, робіть фото- та/або відеофіксацію правопорушення та надсилайте матеріали за вищезгаданим мобільним номером на месенджери Telegram, Viber або WhatsApp, – закликали “муніципали”.

Раніше “Столичний регіон” писав про поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також