Тиждень безпеки для малечі та школярів проходить у Броварах

Заходи проводять як у школах, так і у ДНЗ, а головною їх метою є зменшення травматизму серед дітей

На Київщині розпочалися тижні безпеки. Розроблена програма має на меті зменшити дитячий травматизм, попередити та навчити дітей різних вікових груп діяти у складних або навіть загрожуючих життю обставинах.

Тренінги та заняття проводять сумісно представники Броварського райуправління разом з робітниками відділу з питань НС, СЗ населення. Програма розроблена на прикладах мобілізаційної та оборонної роботи, розрахована на взаємодію з правоохоронними органами Броварського міськвиконкому та участі у ній представників управління освіти і науки Броварської міськради.

Наразі були проведені так звані об’єктові тренування, які пройшли у кількох загальноосвітніх школах Броварів (№ №7, 10, Броварському навчально-виховному комплексі). Також тренування провели й у закладах дошкільної освіти, зокрема у ДНЗ «Золотий ключик», «Барвінок».

На проведеному першому етапі відпрацьовували ситуацію з розпиленням невідомої речовини. Дітей вчили, як діяти у такій ситуації без паніки, куди йти, як допомагати тим, хто наляканий та не розуміє, що робити.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також