У Білій Церкві знову діє заборона на продаж алкоголю ночами

Депутати міськради Білої Церкві підтримали рішення про встановлення заборони продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та вин столових на території міста з 22:00 до 10:00

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Білоцерківської міськради на сторінці в мережі Facebook.

Згідно з рішенням, заборона на продаж діє для всіх суб’єктів господарювання, окрім ресторанних закладів, а під заборону підпадають не тількі міцні горілчані вироби, але й пиво, слабоалкогольні напої. Час, у який не можна продавати такі напої: 22.00 – 10:00 щодня, враховуючи вихідні та святкові дні.

Також цим документом рекомендовано суб’єктам господарювання Білій Церкві проінформувати покупців щодо прийнятого міськрадою рішення про заборону продажу алкогольних напоїв у нічний час.

У рамках цієї програми Управління освіти і науки та управління з питань молоді та спорту міської ради має розробити план та згідно йому провести в шкільних та вищих навчальних закладах міста лекції та роз’яснювальну роботу щодо шкоди, яку може заподіяти вживання алкогольних напоїв на організм молодої людини.

Міська влада також має наказ і для Білоцерківського відділу поліції ГУ Нацполіціі Київської області: негайно активізувати роботу щодо посилення контролю за дотриманням вимог статей 178, 182 Кодексу України про адміністративні порушення. Мова йде про недопущення розпивання алкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту та в інших заборонених законом місцях. Також під цей наказ підпадає поява місцевих жителів у громадських місцях у нетверезому стані.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також