Скандал навколо музичної школи у Білій Церкві триває

Батьківський комітет музичної школи №2 в Білій Церкві відмовляється переїжджати в НЕ відремонтоване приміщення

У Білій Церкві музичну школу №2 переселяють в колишнє приміщення відділу молоді і спорту міськради, на Олександрійському бульварі 86. Однак батьківський комітет після відвідування приміщення відмовився від переїзду.

Білоцерківську музичну школу №2 переселяють в колишнє приміщення відділу молоді та спорту Білоцерківської міськради, на Олександрійському бульварі, 86. На церемонію передачі ключів зібралися батьки та педагоги музшколи №2, пізніше до них приєдналася начальник відділу культури і туризму Юлія Ковальська.

З сюжету випливає, що в приміщенні текли стіни і стелі, в декількох кімнатах виявлений грибок, є проблеми з вентиляцією і опаленням. Юлія Ковальська пообіцяла, що в приміщенні в першу чергу замінять вікна, а решту дороблять пізніше.

«Коли будуть канікули, тоді будуть проводитися ремонтні роботи. Під час навчального процесу ніхто ремонти проводити не буде», – заявила Юлія Ковальська.

Активіст батьківського комітету школи Ігор Шерехора звернувся до присутніх з питанням, чи згодні вони на переїзд на таких умовах і батьки відповіли відмовою. Далі Юлія Ковальська запропонувала батькам і педагогам озвучити своє рішення на виконавчому комітеті Білоцерківської міськради.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також