Голова Уряду та інші перші керівники країни відвідали Білу Церкву

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль разом із Міністром охорони здоров’я Максимом Степановим і головою Київської обласної державної адміністрації Василем Володіним відвідав Білу Церкву в межах робочого візиту. Про це повідомляє Білоцерківська міська рада.

Голова Уряду відвідав філію КЗ КОР “КОЦЕМД та МК” Білоцерківської станції екстреної медичної допомоги. Під час зустрічі були обговорені питання щодо фінансування установи, медикаментозного забезпечення, подальшої організації її функціонування.

Шмигаль розповів про роботу Уряду щодо забезпечення сфери  охорони здоров’я необхідним обладнанням, транспортними засобами, медикаментами, засобами індивідуального захисту. Також чоловік проінформував про перегляд механізмів фінансування, максимально враховуючи потреби галузі, в тому числі на такі напрямки як туберкульозний, психіатрія та ін.

Крім цього, обговорили питання нарахування оплати праці медикам Білоцерківської екстреної медичної допомоги та збереження кількості діючих медичних бригад в установі.

На зустрічі були присутні міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий та в.о.голови Білоцерківської районної державної адміністрації Юрій Савчук.

Цього ж дня Прем’єр-міністр та інші посадові особи відвідали ТОВ “Фармацевтичний завод “Біофарма”.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що в Києві річку Сирець мають реконструювати.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також