У Києві та області будуть боротися з підлітками-зацеперами

У Києві та області будуть боротися з підлітками-зацеперами

Селфі та зацеперінг або ж зачепінг на залізниці є синонімами смерті та каліцтв. 

Саме тому напередодні літніх канікул залізничники проведуть серед населення, насамперед дітей і молоді, цілий місяць профілактики невиробничого травматизму. З початку 2019 роки вже травмувалися двоє дітей до 16 років, а в минулому році за такий же період – шість дітей, з них двоє загинули.

В першу чергу буде посилено патрулювання станцій, на яких найчастіше фіксують зацеперів: «Київ-Пасажирський», «Дарниця», «Петрівка», «Київ-Волинський», «Фастів», «Біличі», «Ірпінь», «Бровари» та інші. До профілактичних роз’яснювальних заходів у навчальних закладах столиці приєднаються правоохоронці. Планується провести понад 4 000 лекцій та бесід на підприємствах і в навчальних закладах, в першу чергу в районах поруч із залізничними коліями.

Залізнична охорона буде максимально задіяна, щоб попередити нові випадки травмування підлітків. А штрафи зобов’язані виплачувати батьки дітей і підлітків, які порушують правила безпеки, зокрема практикують зацеперство, роблять небезпечні Селфі і хуліганять на об’єктах залізничного транспорту. У 2018 року вони значно зросли і згідно зі статтею 184 (невиконання батьками або замінюють їх особами обов’язків по вихованню дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення становлять від 850 до 1700 гривень.


Раніше «Столичний регіон» писав про навчальний проект в Українці.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *