Київ перейматиме досвід Вільнюса в сфері освіти

    -

Новини Києва

На прикладі цієї європейської столиці у Києві розроблять проект щодо запобігання буллінгу

Департамент освіти і науки Київської міськдержадміністрації вдосконалить та розширить функціонал реєстру дітей Києва з урахуванням досвіду функціонування аналогічного продукту в Вільнюсі. Також київські та литовські фахівці розроблять спільний проект із запобігання буллінгу в навчальних закладах. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Крім того, будуть підготовлені спільні заходи зі співробітництва Києва та Вільнюса у сфері освіти на період до 2021 року за участю представників Європейської асоціації установ неформальної освіти та Посольства Литовської Республіки в Україні.

Відзначається, що в Литві представникам КМДА презентували державну систему освіти, систему електронного запису дітей до навчальних закладів, міський портал освітніх послуг. Також гостям представили державну інформаційну систему «Айкос», яка дає можливість відстежувати міграційні процеси і фіксувати зарахування і відрахування в навчальних закладах, фіксувати кількість отриманих освітніх послуг, компенсацій за них, реалізовувати програму «Гроші ходять за дитиною». Відповідно до неї, гроші виділяються на одного учня за певним коефіцієнтом, який залежить від типу, розміру та місця розташування школи, кількості учнів, уроків в школі.

У КМДА додали, що в Києві тепер теж реалізовують програму «Гроші ходять за дитиною». Вона передбачає компенсацію містом певних витрат в садах будь-якої форми власності.


Раніше «Столичний регіон» повідомив про введення нового меню у школах міста Бориспіль.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також