Зеленський у Києві розповів, за що воює Україна

 

Президент України Володимир Зеленський під час церемонії вручення Національної премії імені Тараса Шевченка в Києві розповів, за що воює Україна. Про це повідомляється на офіційному сайті очільника держави.

Зеленський під час промови згадав відповідь Вінстона Черчилля на пропозицію одного з міністрів збільшити видатки на оборону за рахунок фінансування культури під час Другої світової війни.

«На це Черчилль відповів: «А за що ми тоді воюємо?» Шановні українці, ми воюємо за нашу державу, за нашу культуру. Бо культура — це і є держава, це і є наш народ», — наголосив він.

Всі новини Києва у твоєму телефоні! Підписуйся на телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Цього року лауреатами премії ім. Тараса Шевченка стали виконавці гурту «ДахаБраха» Марко Галаневич, Ніна Гаренецька, Ірина Коваленко, Олена Цибульська за музичний альбом «Шлях». Фотохудожник Олександр Глядєлов отримав премію за мистецький проєкт «Карусель», поетеса Маріанна Кіяновська — за книгу поезій «Бабин Яр. Голосами». Премії присуджено журналістці Євгенії Подобній за книгу «Дівчата зрізають коси», письменникові Тарасу Прохаську за книгу есеїв «Так, але…», режисеру Владиславу Троїцькому, композиторам Роману Григоріву та Іллі Разумейку за оперу-реквієм «ЙОВ» («IYOV»).

Фото: president.gov.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що Зеленський з дружиною вшанували пам’ять Тараса Шевченка в Києві.

Хочеш дізнаватися новини Києва та Київщини першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також