Зеленський потрапив на обкладинку впливового американського журналу

 

Володимир Зеленський потрапив на міжнародну обкладинку американського журналу Time. Про це говориться в повідомленні на сторінці видання в Facebook.

«Нова міжнародна обкладинка: «Я не боюся питань імпічменту». Як український президент Володимир Зеленський орієнтується на свою роль у найбільшій політичній драмі у світі», – написано у коментарі до фото обкладинки.

На фото на обкладинці написано, що Зеленський опинився між президентом РФ Володимиром Путіним і лідером США Дональдом Трампом: «Людина на роздоріжжі. Український президент Володимир Зеленський про те, як бути між Путіним і Трампом».

Журналіст, який брав інтерв’ю у Президента України, – Саймон Шустер – стверджує, що за 8 місяців, що він не бачив Зеленського, той змінився – постарів і змінився набагато більше, ніж можна було очікувати за вісім місяців, пише «Українська правда».

«Він був не просто більш втомленим або більш реалістом, але, здавалося, вловив напругу політичної хвороби, яку він колись ненавидів і хотів вилікувати: цинізм», – наголошує Шустер.

До речі, Володимир Зеленський – перший президент України, який потрапив на обкладинку Time.

Фото: Facebook/Time, slovoidilo.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що Зеленський подякував українським волонтерам.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також