Відомому фотокореспонденту відмовили в акредитації в зону ООС

 

Фотокореспонденту LB.ua Максу Левіну, який вже багато років висвітлює війну на Донбасі, відмовили в акредитації в зону Операції об’єднаних сил (ООС). Про це пише шеф-редактор видання Соня Кошкіна на своїй сторінці в Facebook.

«Думаю, ми вирішимо це питання. У всякому разі, я як шеф-редактор, зроблю все можливе. І неможливе теж. Але на даний конкретний момент я зла. Дуже сильно зла. Слів немає просто… Макс пройшов Іловайськ – дивом залишився живий після трьох обстрілів там. У зоні АТО йому знайома кожна кочка – їздить туди практично кожен місяць (а буває, що і щотижня) всі ці роки. Сміливо можна сказати, що він – один з кращих репортерів з цієї теми. І ось на тобі, здрастє (( Їхав в Петровське з колегами – розгорнули», – написала вона.

Згідно з відповіддю Штаба ООС на запит Левіна, причиною відмови стало порушення правил роботи в зоні. Що саме він порушив, не повідомляється.

«Я 5 років чекав, після Щастя, Лисичанська, Попасної, Іловайська, Дебальцевого, Широкіна, Гранітного, Троїцького, Авдіївки або будь-якої точки «сірої зони» повинні забрати акредитацію, чого вже там. Ми ж там «незаконно були», – прокоментував це фотограф.

На його думку, відмова може бути пов’язана з подіями в Золотому.

«Чекаю офіційного листа з причинами відмови, оскільки в Золотому я НЕ був на позиціях військових і НЕ знімав їх», – додав Левін.

Фото: lb.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що бойовики зірвали розведення сил в Петрівському на Донбасі.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також