Вакансії Києва, що мають найбільший попит: де працевлаштуватися?

 

Якщо грамотно підійти до пошуку роботи в Києві, використати всі переваги технічного прогресу, то успіх неминучий. Але перш ніж почати збиратися на співбесіду, необхідно дізнатися, які спеціалісти є найбільш затребуваними у столиці.

Вакансії Києва: тонкощі пошуку

Щоб зрозуміти, які саме професії є найбільш популярними в столиці, слід скористатися послугами онлайн-сервісу OLX Робота. Якщо потрібна робота в Києві, то вибирати можна з майже 11000 вакансій. Найбільш популярні сфери працевлаштування при цьому – це продаж та закупки, роздрібна торгівля, громадське харчування, транспорт та логістика. Якщо мова йде про конкретні професії, то зрозуміло, що київським роботодавцям потрібні менеджери з продажу, продавці-консультанти, водії, кухарі, кур’єри.

Найбільш затребувані вакансії Києва

Ефективна робота менеджеру з продажу дуже сильно впливає на прибуток компанії. Ось чому роботодавцям потрібна людина, яка має специфічний набір професійних та особистих якостей, серед яких:

  • наполегливість;
  • стресостійкість;
  • цілеспрямованість;
  • товариськість;
  • красномовство;
  • чарівність;
  • комунікабельність;
  • зібраність;
  • аналітичне мислення.

У багатьох випадках роботодавці готові взяти навіть працівника без досвіду, якщо він яскраво демонструє наявність перелічених якостей.

В Києві розташовано багато крамниць, тож продавці-консультанти потрібні завжди. Серед навичок такого фахівця мають бути знання асортименту товару та норм етикету, а якщо мова йде про особистісні якості, то не можна обійтися без вміння стримуватися, товариськості, комунікабельності.

Якщо взяти таку професію, як водій, то в Києві потрібні таксисти, водії на вантажні автомобілі, навантажувачі, є також потреба у водіях-експедиторах.

В Києві розташовано дуже багато закладів громадського харчування, тож спостерігається дефіцит такої спеціальності, як кухар. Кандидат на цю посаду повинен мати хоча б спеціальну середню освіту та медичну книжку, робітник повинен мати гарну фізичну форму (зміни можуть тривати понад 12 годин), бути охайним. Звісно, кандидат у кухарі повинен готувати з душею, любити свою професію.

Влаштуватися кур’єром можна і без досвіду роботи, необхідно лише бути відповідальною та пунктуальною людиною, наявність власного авто для кур’єра – суттєвий плюс.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також