В Україні в обігу з’явилася 5-гривнева монета

 

З 20–го грудня в Україні в обігу з’явилася 5-гривнева монета. Про це повідомляє Нацбанк України на своїй сторінці в Facebook.

Нова монета – невелика за розміром, легка, срібляста. Завдяки більшому діаметру та відкарбованому на монеті багатограннику громадянам буде легко відрізнити її від обігових монет інших номіналів, говориться в повідомленні.

Діаметр нової монети становить 22,1 мм, вага – 5,2 грама. Вона виготовлена із цинкового сплаву з гальванічним покриттям нікелем.

Нова обігова монета номіналом 5 гривень

???? Нова обігова монета номіналом 5️⃣ гривень – невелика за розміром, легка, срібляста. ????‍♀️ Завдяки більшому діаметру та відкарбованому на монеті багатограннику громадянам буде легко відрізнити її від обігових монет інших номіналів.???? Її діаметр становить 22,1 мм, вага – 5,2 грама. Вона виготовлена із цинкового сплаву з гальванічним покриттям нікелем.???? Візуальні та тактильні елементи захисту монети: дизайн аверсу і реверсу, оформлення гурта (відповідний тип рифлення) та дрібні елементи зображень, які складно відтворити в кустарних умовах. Під час автоматизованого перерахування монет на спеціальному обладнанні для їх ідентифікації використовуються такі технічні характеристики: розмір і вага, а також так званий електромагнітний підпис — електронний сигнал, характерний для того чи іншого матеріалу.???? З детальною інформацією про нову обігову монету та її технічні параметри можна ознайомитися тут: https://newcoins.bank.gov.ua/

Опубліковано Національний банк України Пʼятниця, 20 грудня 2019 р.

Фото: unian.net, bank.gov.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що українці шоковані розміром 5– та 10–гривневих монет.

Всі новини Києва в твоєму телефоні! Підписуйся на телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Коментарі

    Нужно чтобы Нацбанк вместе с монетами выпустил для них мешочки, как в средние века. Дожились, деньги теперь делают из оцинковки. Теперь понятно почему лист 1 мм в таком дефиците! 🙂

Залиште коментар

Читайте також