Завод Укроборонпрому достроково відновив літак Повітряних сил ЗСУ

 

На Державному підприємстві “Завод 410 ЦА”, що належить ДК “Укроборонпром”, повністю відновили пошкоджений під час підготовки до випробовувального польоту літак АН-26 Повітряних сил ЗСУповідомили в концерні.

Про це розповів директор заводу Олександр Пащенко. Роботи з відновлення льотної придатності літака тривали тиждень. Фахівці “Заводу  410 ЦА” працювали над ремонтом у дві зміни та вже за тиждень відновили літак до стану, який дозволяє здійснити контрольний політ і передати його замовнику найближчим часом, розповів Пащенко.

26 червня 2020 року на території заводу в одного з літаків Повітряних сил ЗСУ, який проходить капітальний ремонт на підприємстві, склалося ліве шасі, у результаті чого було пошкоджено фюзеляж та інші частини літака.

За цим фактом на підприємстві розпочали перевірку силами внутрішньої служби безпеки, а правоохоронні органи здійснюють розслідування вказаного інциденту в межах відповідного кримінального провадження. Перевірка, яка має встановити причини пошкодження, наразі триває.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що в Києві запустили сервіс оренди Power Bank.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також