Зарплата народних депутатів виросла більше ніж до 100 тисяч гривень

 

Зарплата топ-чиновників і народних депутатів виросла більше ніж до 100 тисяч гривень. Про це розповів ексвіце-прем’єр-міністр, колишній очільник Міністерства соціальної політики Павло Розенко на своїй сторінці в Facebook.

«Тут активно розганяється зрада про виплату високопосадовцям одного з Міністерств зарплат у сумах від 200 до 500 тисяч гривень… ЗВЕРТАЮ УВАГУ!! Збільшення заробітних плат міністрам та їх заступникам відбулось ПО ВСІХ МІНІСТЕРСТВАХ!! Збільшення зарплат в середньому для топ-чиновників відбулося в 3,5 – 5 рази!!! За моєю інформацією, з 1 січня 2020 року в 2,5 рази буде збільшена зарплата і народним депутатам України!!! Вона перевищуватиме 100 000 гривень! ЕПОХА БІДНОСТІ ЗАКІНЧЕНА, ДРУЗІ!!!!» – написав він.

Також ексчиновник поцікавився, як на фоні збільшення власних зарплат у парламенті можуть аргументувати скасування постанови попереднього уряду про збільшення у 2020–му році зарплат освітянам на 20%.

«Бо, за їх словами, то «був «популізм» і коштів на це немає»… Нагадаю Слугам народу, що середня зарплата в освіті сьогодні складає біля 9000 гривень!!» – написав Розенко.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що Кличко закликав ЗМІ «фантазувати про особисте».

Хочеш дізнаватися новини Києва та Київщини першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також