Vodafone піднімає вартість основних тарифних лінійок на 20% з 15 травня

 

У пресслужбі компанії пояснили причини і розказали, які тарифні плани не подорожчають. У компанії назвали кілька причин для підвищення тарифів. Так, з моменту запуску тарифів зросло споживання і збільшилося навантаження на мережу. Відповідно зростають витрати на підтримку інфраструктури та розширення ємності як в великих містах, так і в невеликих населених пунктах.

Триває активне будівництво нової інфраструктури, щоб забезпечити покриття швидкісного інтернету там, де його раніше не було.

З початку карантину практично відсутні доходи від роумінгу, які раніше становили значну частину інвестицій в мережу.

У Vodafone також відзначили, що, на відміну від інших учасників ринку не переглядали тарифи ні в кінці минулого року, ні на початку поточного.

З 15 травня зміняться умови тарифних лінійок RED Extra (XS, XS-2, S, M, L) RED (XS +, S, M, L), Unlim 3G, 3G +.

З 27 травня 2020 року – змінюються умови лінійок Vodafone SuperNet (Start, Pro, Pro-1, Unlim), Super Net Turbo 2019 і Joice.

У середньому вартість цих тарифів зміниться на 20%. Детальну інформацію про зміни користувачі тарифів отримають в повідомленнях завчасно.

Незмінними залишаються умови тарифної лінійки Family. Цей тариф включає безлімітні дзвінки в мережі плюс 60 хвилин на інші мережі, безлімітний обмін повідомленнями в Viber, WhatsApp, Skype, Telegram.

Також без змін залишається архівний тариф Light і Light +.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що під офісом Президента влаштували акцію протесту.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також